Info

Kalendář Magický Zlín 2019

Kalendář Magický Zlín 2019 obsahuje 13 barevných fotografií 47 x 34 cm.

Autor fotografií: Jsf Abb

Kalendář je vytištěn na matném křídovém papíře s matným disperzním lakem, gramáže 250g/m2, s černou spirálou twin wire a okem pro uchycení.

Kalendárium je tištěno ve Zlíně technologií Hi-Fi tisk ® v tiskárně Z Studio spol. s r. o. Zadní zpevňující karton 350 gr/m2 je potištěn logy partnerů, tiráží a poděkováním. V distribuci je zataven do průhledné přenosná folie.

Fotografie / Photography : Jsf Abb

Tisk / Print: Z STUDIO spol. s r. o, vytištěno technologií Hi-Fi tisk ®

DTP/ Prepress: Viktor Valášek

Copyright © 2019 Jsf Abb, All Rights Reserved.

Ke kalendáři Magický Zlín 2019 je přibalen plakát (67 x 46 cm) “zlínská skupinová fotografie”, která vznikla 1. máje 2018 při příležitosti 100. výročí vzniku Československa.

Ocenění

Kalendář roku 2014, soutěž časopisu Typografia.

Zvláštní cena společnosti CzechTourism.

Magický Zlín 2014, přihlašovatel Z Studio, spol. s r.o.

Poděkování

Chtěl bych velmi upřímně poděkovat, všem těm, bez kterých, by tento kalendář nebyl čím je. Myslím si ale, že největší poděkování patří tomuto překrásnému a magickému místu k žití ...díky Zlíne.

I would like to express my gratitude to all those, without whom this calendar would not have been possible. I sincerely thank all of you very much and appreciate your continuous support. Although the biggest thanks belong to this magnificent and magical place to live.... Thanks to Zlin.

Jsf Abb (Josef Řezníček)