Info

Kalendář Magický Zlín 2017

obsahuje 13 barevných fotografií 47 x 34 cm.
Autor fotografií: Jsf Abb (Josef Řezníček)

Kalendář je vytištěn na matném křídovém papíře s matným disperzním lakem, gramáže 250g/m2, s bílou spirálou twin wire a okem pro uchycení.
Titulní strana je vytištěna v tiskárně TISKAP s.r.o. s aplikací 3D UV laku technologií Scodix™.
Kalendárium je tištěno ve Zlíně technologií Hi-Fi tisk ® v tiskárně Z Studio spol. s r. o. Zadní zpevňující karton 350 gr/m2 je potištěn logy partnerů, tiráží a poděkováním.
V distribuci je zataven do průhledné přenosná folie.
Fotografie / Photography : Jsf Abb
Tisk / Print : Z Studio spol.s.r.o, vytištěno technologií Hi-Fi tisk ® / TISKAP s.r.o. s aplikací 3D UV laku technologií Scodix™
DTP / Prepress: Viktor Valášek
Copyright © 2017 Jsf Abb, All Rights Reserved.

Ocenění

Kalendář roku 2014, soutěž časopisu Typografia.
Zvláštní cena společnosti CzechTourism za přínos pro rozvoj turismu v oblasti Zlína.
Magický Zlín 2014, přihlašovatel Z Studio, spol. s r.o.

Poděkování

Chtěl bych velmi upřímně poděkovat, všem těm, bez kterých, by tento kalendář nebyl čím je. Myslím si ale, že největší poděkování patří tomuto překrásnému a magickému místu k žití …díky Zlíne.
Jsf Abb (Josef Řezníček)

I would like to express my gratitude to all those, without whom this calendar would not have been possible. I sincerely thank all of you very much and appreciate your continuous support. Although the biggest thanks belong to this magnificent and magical place to live.... Thanks to Zlin.

Pohlednice Magický Zlín

Pohlednice s fotografiemi z kalendáře Magický Zlín 2017 můžete posílat z http://zetset.cz/magickyzlin/ (platí od 1. 11. 2016 a po celý rok 2017).